KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12398036

nr 1239 8036

Wiking Svensson

(1915-1979), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad, "Skräck". Olja på duk, 33x41

Wiking Svensson, född 1915, död 1979, svensk målare.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 4 mars 2019
kl 18:55:46

3/3 23:01:30 1      Vinnande bud

Wiking Svensson

Läs mer om Wiking Svensson